Šrimad Bhagavatam randame šias eilutes: „Įdiegus Viešpaties Dievybę, žmogus tampa visos žemės karaliumi, pastatęs Viešpačiui šventyklą, tampa trijų pasaulių valdovu, garbindamas dievybę ir jai tarnaudamas. žmogus nukeliauja į Viešpaties Brahmos planetą ir, atlikdamas visas tris šias veiklas, pasiekia tokią transcendentinę formą, kaip ir Mano. Bet tas, kuris tiesiog užsiima atsidavimo tarnyste, neatsižvelgdamas į vaisingus rezultatus, pasiekia Mane. Taigi, kas garbins Mane pagal Mano aprašytą procesą, galiausiai pasieks tyrą atsidavimo tarnystę Man.

„Kas statys ar padės statyti šventyklą, apsaugos aštuonias tėvo, senelių ir protėvių kartas nuo patekimo į pragarą“ – Vamana Purana.

Jei žmogus prisideda prie šventyklos statybos, atsidavimo tarnystė tampa vis labiau apčiuopiama ir įgyvendinama jo gyvenimo realybė. Tai žinoma kaip „ajnata sukriti“, o tai reiškia pamaldų kreditą, įgytą nesąmoningai.

Vaišnavų vienuolyno, Labdaros ir paramos fondo pastato pirmas aukštas bus skirtas Naujajai šventyklai.

Bhaktams, kurie neturi finansinių galimybių daug paaukoti, bet yra nusiteikę padėti gerinti Šventyklos infrastruktūrą, kraštovaizdį, gėlyną ir tulasi sodą, žemėtvarką, gražinimą. Galite paaukoti vieną ar daugiau kvadratinių metrų ir jaustis laimingi, kad padarėte viską, ką galėjote dėl Giri-Govardhan, Gaura-Nitai ir Panca-Tattva. Projektas yra 6400 kvadratinių metrų ir kiekvienas jūsų remiamas kvadratinis metras priartina mus dar vienu žingsniu prie projekto užbaigimo. Vieno kvadratinio metro rėmimas tik 100 EUR. Dėkojame už jūsų auką ir atsidavimą.

Galite paremti kvadratinį metrą savo guru ar šeimos nario vardu ir galite remti tiek kvadratinių metrų, kiek norite.

Banko duomenys

Pavadinimas: Kėdainių m. Krišnos Sąmonės religinė bendruomenė
Įmonės kodas: 302680103
Adresas: Ateities g. 11, Pajieslio kaimas, Kėdainių rajonas
Sąskaita: LT65 7300 0101 3673 5518
Bankas: Swedbank

Dovanojimo tikslas: Naujos šventyklos statyba

lt_LTLT
Scroll to Top